Produkty

Dodatkowe informacje

http://www.deltabloc.com/

bariery drogowe Delta Bloc

 Przedstawiamy innowacyjny zestaw produktów pasywnych zabezpieczeń dla ruchu drogowego.  Firma P.V.Prefabet Kluczbork S.A. dostarcza zabezpieczenia drogowe nowej generacji marki Delta Bloc o unikalnych zaletach i nowej skuteczności. Sztywne zachowanie bariery przy poziomie powstrzymywania H2 w połączeniu z niewielką intensywnością zderzenia w przypadku małych samochodów nie pozostają już dłużej w sprzeczności. Szeroka gama produktów zapewnia odpowiedni dobór systemu na każdym etapie inwestycji. Badania zderzeniowe przeprowadzane w oparciu o normę PN EN 1317 w wykazują, że jest to produkt o najwyższych standardach bezpieczeństwa.


delta blocPonieważ firmie P.V.Prefabet Kluczbork S.A. zależy na poprawie bezpieczeństwa z użyciem innowacyjnych  technologii, testy wytrzymałościowe przeprowadzane są w najbardziej renomowanych placówkach testujących. Odpowiedzialność za bezpieczeństwo nie pozwala na kompromis z interpretacją wyników testów, przestrzeganiem standardów i dyrektyw. Pod tym względem DELTABLOC® przebyła długą drogę (ponad 15 lat) – bez żadnych kompromisów. Chcesz się przekonać - możesz to sprawdzić.
Nowa funkcjonalność betonowych barier drogowych typu DELTABLOC®, na nowo definiuje standardy  w dziedzinie pasywnego zabezpieczania ruchu drogowego

Szczegóły dotyczące barier betonowych Delta Bloc: +48 607-458-592 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.